Reality DOMINO s.r.o., Poděbradovo nám. 980/11, 796 01 Prostějov


Prodej - pozemek - Ptenský Dvorek - REZERVACE ! !

cena: kontaktujte nás

Prodej - pozemek - Ptenský Dvorek - REZERVACE ! !

Lokalita:

mapa.gif, 3 kB

Ptenský Dvorek

Makléř:

makler-Karel

Karel Doležal
tel.: 606 922 838

 

Cena: kontaktujte nás

606 922 838

Fotografie reality

Prodej - pozemek - Ptenský Dvorek - REZERVACE ! !Prodej - pozemek - Ptenský Dvorek - REZERVACE ! !Prodej - pozemek - Ptenský Dvorek - REZERVACE ! !Prodej - pozemek - Ptenský Dvorek - REZERVACE ! !Prodej - pozemek - Ptenský Dvorek - REZERVACE ! !Prodej - pozemek - Ptenský Dvorek - REZERVACE ! !Prodej - pozemek - Ptenský Dvorek - REZERVACE ! !Prodej - pozemek - Ptenský Dvorek - REZERVACE ! !

Popis

Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu v Ptenském Dvorku.

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 2.356 m2. Na hranici pozemku se nachází přípojky elektřiny, plynu, vody a hloubkové kanalizace. Příjezd k pozemku je po zpevněné obecní komunikaci. Pozemek leží v okrajové části Ptenského Dvorku, je rovný, celý den osluněný na velmi hezkém a klidném místě, které zaručuje dostatek soukromí a je obklopeno lesy a přírodou. Tato lokalita je ideální ke klidnému bydlení, cykloturistice, houbaření atd. Nedaleko leží obec Stražisko, kde se nachází vyhledávané rekreační zařízení s koupalištěm (dva dětské bazény, jeden velký bazén), restaurací, dětským hřištěm a tenisovými kurty. Dobrá dostupnost do Prostějova (18km) i do Olomouce (30km) autem i vlakem (v obci je žel. zastávka).

Detailní popis pozemku

Typ pozemku:   Voda:  
Výměra pozemku:   Plyn:  
Náklon:   Elektřina:  
Přístupnost:   Odpad:  
Využití:   Okolní zástavba:  

tisk vytisknout

Kontaktujte nás

V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Telefon na makléře: 606 922 838. 

© 2005 - 2019 Reality DOMINO s.r.o., Prostějov, kontakt: redomino@seznam.cz informace o webu | webdesign: Optimal Marketing