Reality DOMINO s.r.o., Poděbradovo nám. 980/11, 796 01 Prostějov


Prodej - pozemek - Plumlov - PRODÁNO ! !

cena: kontaktujte nás

Prodej - pozemek - Plumlov - PRODÁNO ! !

Lokalita:

mapa.gif, 3 kB

Plumlov

Makléř:

makler-Karel

Karel Doležal
tel.: 606 922 838

 

Cena: kontaktujte nás

606 922 838

Fotografie reality

Prodej - pozemek - Plumlov - PRODÁNO ! !Prodej - pozemek - Plumlov - PRODÁNO ! !Prodej - pozemek - Plumlov - PRODÁNO ! !Prodej - pozemek - Plumlov - PRODÁNO ! !Prodej - pozemek - Plumlov - PRODÁNO ! !Prodej - pozemek - Plumlov - PRODÁNO ! !Prodej - pozemek - Plumlov - PRODÁNO ! !Prodej - pozemek - Plumlov - PRODÁNO ! !

Popis

Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu v Plumlově.

Nabízíme k prodeji stavební pozemek, parc.č. 252/2 v k.ú. Plumlov. Parcela má pravidelný tvar, bez terénních nerovností s celkovou výměrou 2.303m2 a leží v okrajové části Plumlova. Příjezd na pozemek po obecní komunikaci. Jde o jedinečné místo v žádané lokalitě Plumlova s krásným výhledem na Plumlovskou přehradu. S ohledem na svou polohu i větší výměru se jedná pozemek, který uspokojí i velmi náročného zájemce, který hledá ideální místo ke klidnému bydlení v Plumlově. Vodovodní řád, vedení elektřiny, plynu i hloubková kanalizace leží do 20m od hranice pozemku. Velmi dobrá dostupnost do Prostějova (10km), do Olomouce (27km) a do Vyškova (35km) po dálnici D46.

Detailní popis pozemku

Typ pozemku:   Voda:  
Výměra pozemku:   Plyn:  
Náklon:   Elektřina:  
Přístupnost:   Odpad:  
Využití:   Okolní zástavba:  

tisk vytisknout

Kontaktujte nás

V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Telefon na makléře: 606 922 838. 

© 2005 - 2019 Reality DOMINO s.r.o., Prostějov, kontakt: redomino@seznam.cz informace o webu | webdesign: Optimal Marketing