Reality DOMINO s.r.o., Poděbradovo nám. 980/11, 796 01 Prostějov


Prodej - rodinný dům - Brodek u Pv. - PRODÁNO ! !

cena: kontaktujte nás

Prodej - rodinný dům - Brodek u Pv. - PRODÁNO ! !

Makléř:

makler-Karel

Karel Doležal
tel.: 606 922 838

 

Cena: kontaktujte nás

606 922 838

Fotografie reality

Prodej - rodinný dům - Brodek u Pv. - PRODÁNO ! ! Prodej - rodinný dům - Brodek u Pv. - PRODÁNO ! ! Prodej - rodinný dům - Brodek u Pv. - PRODÁNO ! ! Prodej - rodinný dům - Brodek u Pv. - PRODÁNO ! ! Prodej - rodinný dům - Brodek u Pv. - PRODÁNO ! ! Prodej - rodinný dům - Brodek u Pv. - PRODÁNO ! ! Prodej - rodinný dům - Brodek u Pv. - PRODÁNO ! ! Prodej - rodinný dům - Brodek u Pv. - PRODÁNO ! !

Popis

Prodej rodinného domu 2+1 se zahradou v Brodku u Prostějova.

Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový, řadový, rodinný dům o zastavěné ploše 50m2 v Brodku u Prostějova. Dům je po částečné rekonstrukci, nová plastová okna, vstupní dveře do domu a na dvůr, rozvody vody. Je zde nová, prostorná koupelna s vanou a WC. Ze vstupní chodby, ze které se vchází jednak na dvůr a zahradu je dále situován vstup do kuchyně a odsud do obývacího pokoje a také do koupelny. V patře domu je situován prostorný pokoj se vstupem na terasu. Dvůr za domem má výměru 80m2 a stojí zde menší zděná stavba, využitelná nejlépe pro vybudování venkovního posezení nebo dílny. Na dvůr dále navazuje oplocená zahrádka o výměře 60m2. Dům je napojen na hloubkovou kanalizaci, obecní vodovod a el. 220V/380V. Přípojka plynu je na domě. Střecha je sedlová, krytá pálenou taškou. Dům leží na klidném místě nedaleko centra města. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stadiu zpracování. V souladu s novelou zákona 406/2000 proto realitní kancelář uvádí nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Detailní popis objektu

Počet NP:   Náklon:  
Počet pokojů celkem:   Přístupnost:  
V 1 NP:   Elektřina:  
V 2 NP:   Voda:  
V podkroví:   Odpad:  
Kuchyně:   Plyn:  
Koupelny:   Vytápění:  
Toalety:   Telefon:  
Sklep:   Kolaudace:  
Střecha:   Stav objektu:  
Střešní krytina:   Rekonstrukce:  
Zastavěná plocha:   Přilehlé objekty:  
Obytná plocha:   Přilehlé pozemky:  
Zdivo:   Garáž:  

tisk vytisknout

Kontaktujte nás

V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Telefon na makléře: 606 922 838. 

© 2005 - 2019 Reality DOMINO s.r.o., Prostějov, kontakt: redomino@seznam.cz informace o webu | webdesign: Optimal Marketing