Reality DOMINO s.r.o., Poděbradovo nám. 980/11, 796 01 Prostějov


Prodej - rodinný dům - Prostějov - PRODÁNO ! !

cena: kontaktujte nás

Prodej - rodinný dům - Prostějov - PRODÁNO ! !

Lokalita:

mapa.gif, 3 kB

Prostějov

Makléř:

makler-Karel

Karel Doležal
tel.: 606 922 838

 

Cena: kontaktujte nás

606 922 838

Fotografie reality

Prodej - rodinný dům - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Prostějov - PRODÁNO ! !

Popis

Prodej domu se dvěma byty a obchodním prostorem v Prostějově.

Exkluzivně nabízíme k prodeji třípodlažní dům přímo v centru Prostějova, v řadové historické zástavbě na náměstí T.G.Masaryka. V přízemí domu jsou situovány obchodní prostory o výměře 85m2 s výlohou, sociální zařízení dále sklad a kancelář o výměře 30m2. V přízemí se dále nachází samostatný vstup do domu se schodištěm vedoucím k bytům v dalších patrech. Ve 2NP je situován byt 2+1 o podlahové ploše 85m2. Ve 3NP se nachází prostorný mezonetový byt 3+1 o podlahové ploše 125m2 se vstupem na částečně zastřešenou terasu o výměře 20m2. Půda je vhodná k vybudování další bytové jednotky nebo k případnému rozšíření stávajícího bytu. Dům je z větší části podsklepen a napojen na veškeré IS. Celková výměra pozemku 210m2. Dům stojí na jedinečném místě v Prostějově a díky své poloze jej lze využít k bydlení a podnikání nebo jako sídlo firmy. V místě je veškerá občanská vybavenost. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stadiu zpracování. V souladu s novelou zákona 406/2000 proto realitní kancelář uvádí nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Detailní popis objektu

Počet NP:   Náklon:  
Počet pokojů celkem:   Přístupnost:  
V 1 NP:   Elektřina:  
V 2 NP:   Voda:  
V podkroví:   Odpad:  
Kuchyně:   Plyn:  
Koupelny:   Vytápění:  
Toalety:   Telefon:  
Sklep:   Kolaudace:  
Střecha:   Stav objektu:  
Střešní krytina:   Rekonstrukce:  
Zastavěná plocha:   Přilehlé objekty:  
Obytná plocha:   Přilehlé pozemky:  
Zdivo:   Garáž:  

tisk vytisknout

Kontaktujte nás

V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Telefon na makléře: 606 922 838. 

© 2005 - 2019 Reality DOMINO s.r.o., Prostějov, kontakt: redomino@seznam.cz informace o webu | webdesign: Optimal Marketing