Reality DOMINO s.r.o., Poděbradovo nám. 980/11, 796 01 Prostějov


Prodej - byt 3+1 - Prostějov - PRODÁNO ! !

cena: kontaktujte nás

Prodej - byt 3+1 - Prostějov - PRODÁNO ! !

Lokalita:

mapa.gif, 3 kB

Prostějov

Makléř:

makler-Karel

Karel Doležal
tel.: 606 922 838

 

Cena: kontaktujte nás

606 922 838

Fotografie reality

Prodej - byt 3+1 - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - byt 3+1 - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - byt 3+1 - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - byt 3+1 - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - byt 3+1 - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - byt 3+1 - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - byt 3+1 - Prostějov - PRODÁNO ! !Prodej - byt 3+1 - Prostějov - PRODÁNO ! !

Popis

Prodej bytu 3+1, OV, ul. Okružní, Prostějov.

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o podlahové ploše 75 m2 na ul. Okružní v Prostějově. Byt se nachází v 1.NP panelového domu (bezbariérový vstup do bytu). Ze vstupní chodby se vchází do obývacího pokoje, koupelny a WC. Z obývacího pokoje je dále vstup do kuchyně a chodby s vestavěnými skříněmi, odkud vcházíme do dětského pokoje a ložnice se vstupem na zasklenou lodžii. Udržovaný byt je po částečné rekonstrukci v roce 2011 - kuchyňská linka IKEA s vestavěným plynovým sporákem a el. troubou, koupelna s podlahovým vytápěním, WC. Dále nové vstupní, protipožární dveře s bezp. zámkem a všechny dveře v bytě včetně zárubní. Na podlaze parkety, překryté linem. Internet INFOS. Bytový dům je rovněž po revitalizaci. K bytu náleží sklep. Bezproblémové parkování u domu. V okolí veškerá občanská vybavenost, sportoviště, supermarket. Průkaz energetické náročnosti - energetická třída D.

Detailní popis bytu

Počet pokojů:   Patro/z:  
Obytná plocha:   Výtah:  
Zdivo:   Kategorie bytu:  
Podlahy:   Kolaudace:  
Vytápění:   Stav bytu:  
Balkón:   Rekonstrukce:  
Sklep:   Vlastnictví:  
Garáž:   Měsíční poplatky:  
Parkování:   Poplatky družstvu:  

tisk vytisknout

Kontaktujte nás

V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Telefon na makléře: 606 922 838. 

© 2005 - 2019 Reality DOMINO s.r.o., Prostějov, kontakt: redomino@seznam.cz informace o webu | webdesign: Optimal Marketing