Reality DOMINO s.r.o., Poděbradovo nám. 980/11, 796 01 Prostějov


Prodej - rodinný dům - Protivanov - PRODÁNO ! !

cena: kontaktujte nás

Prodej - rodinný dům - Protivanov - PRODÁNO ! !

Lokalita:

mapa.gif, 3 kB

Protivanov

Makléř:

makler-Karel

Karel Doležal
tel.: 606 922 838

 

Cena: kontaktujte nás

606 922 838

Fotografie reality

Prodej - rodinný dům - Protivanov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Protivanov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Protivanov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Protivanov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Protivanov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Protivanov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Protivanov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Protivanov - PRODÁNO ! !

Popis

Prodej rodinného domu 4+1 s garáží v Protivanově.

Exkluzivně nabízíme k prodeji přízemní, samostatně stojící, rodinný dům s garáží o celkové zastavěné ploše 166m2, který stojí na klidném místě městyse Protivanov. Dům je postaven z pálených cihel a z jedné třetiny podsklepen. Z prostorné vstupní chodby je přístup do menšího pokoje, koupelny, samostatného WC, garáže, sklepa a rovněž do kuchyně. Z kuchyně se vchází jednak do ložnice a také do obývacího pokoje, který je průchozí se vstupem do dalšího pokoje. Půda je vhodná k případnému vybudování dalších obytných prostor. Dům není zasažen zemní vlhkostí, je napojen na obecní vodovod, el. 220V/380V a plyn. Odpad je sveden do septiku a odtud přepadem do kanalizace a obecní čističky odpadních vod. Střecha je sedlová, krytá pálenou taškou, krovy i krytina jsou v dobrém stavu. Dům je vytápěn plynovým ústředním topením, kdy zánovní kotel i bojler jsou umístěny ve sklepě. V domě jsou nově provedené rozvody elektřiny v mědi, nové vstupní dveře. Až na případnou renovaci koupelny a WC je nemovitost takřka bez investic připravena k bydlení. Nabízená nemovitost je příjemným místem k trvalému bydlení nebo na chalupu. Prostějov 25km, Boskovice 17km. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stadiu zpracování. V souladu s novelou zákona 406/2000 proto realitní kancelář uvádí nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Detailní popis objektu

Počet NP:   Náklon:  
Počet pokojů celkem:   Přístupnost:  
V 1 NP:   Elektřina:  
V 2 NP:   Voda:  
V podkroví:   Odpad:  
Kuchyně:   Plyn:  
Koupelny:   Vytápění:  
Toalety:   Telefon:  
Sklep:   Kolaudace:  
Střecha:   Stav objektu:  
Střešní krytina:   Rekonstrukce:  
Zastavěná plocha:   Přilehlé objekty:  
Obytná plocha:   Přilehlé pozemky:  
Zdivo:   Garáž:  

tisk vytisknout

Kontaktujte nás

V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Telefon na makléře: 606 922 838. 

© 2005 - 2019 Reality DOMINO s.r.o., Prostějov, kontakt: redomino@seznam.cz informace o webu | webdesign: Optimal Marketing