Reality DOMINO s.r.o., Poděbradovo nám. 980/11, 796 01 Prostějov


Prodej - rodinný dům - Vícov - PRODÁNO ! !

cena: kontaktujte nás

Prodej - rodinný dům - Vícov - PRODÁNO ! !

Lokalita:

mapa.gif, 3 kB

Vícov

Makléř:

makler-Karel

Karel Doležal
tel.: 606 922 838

 

Cena: kontaktujte nás

606 922 838

Fotografie reality

Prodej - rodinný dům - Vícov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vícov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vícov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vícov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vícov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vícov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vícov - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vícov - PRODÁNO ! !

Popis

Prodej rodinného domu 8+1 se zahradou ve Vícově.

Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový, řadový, rodinný dům - zemědělskou usedlost v obci Vícov. Jedná se o poměrně rozsáhlou nemovitost, která se skládá jednak z obytné budovy s průjezdem o zastavěné ploše 220m2, na ni přímo navazující hospodářské stavby se třemi stájemi o zastavěné ploše 217m2 a zahrady ve dvorním traktu (včetně pozemku před domem) o výměře 805m2. Na tuto zahradu navazuje další pozemek o výměře 1851m2 na kterém stojí historická stodola o zastavěné ploše 147m2. Celý výčet pozemků uzavírá přístupová cesta o výměře 184m2 po které je možný příjezd do zahrad z opačné strany. V přízemí obytné budovy jsou situovány čtyři pokoje, kuchyně, koupelna, samostatné WC a špajz. V patře budovy jsou další čtyři pokoje. Dům prošel rekonstrukcí - nová plastová okna a vstupní dveře, rozvody elektřiny v mědi, plynu, vody a ÚT. Dům je vytápěn plynovým ústředním topením a k dispozici jsou také troje kamna na dřevo. Dům je napojen na elektřinu, plyn a obecní vodovod. Na zahradě je rovněž kopaná studna s hloubkou 15m. Odpad je sveden do septiku s možností připojení na nově vybudovanou hloubkovou kanalizaci před domem. Tato nemovitost je ideální volbou pro zájemce, který hledá klidné bydlení s dostatkem prostoru v krásném prostředí bývalé zemědělské usedlosti. Průkaz energetické náročnosti budovy - E nehospodárná.

Detailní popis objektu

Počet NP:   Náklon:  
Počet pokojů celkem:   Přístupnost:  
V 1 NP:   Elektřina:  
V 2 NP:   Voda:  
V podkroví:   Odpad:  
Kuchyně:   Plyn:  
Koupelny:   Vytápění:  
Toalety:   Telefon:  
Sklep:   Kolaudace:  
Střecha:   Stav objektu:  
Střešní krytina:   Rekonstrukce:  
Zastavěná plocha:   Přilehlé objekty:  
Obytná plocha:   Přilehlé pozemky:  
Zdivo:   Garáž:  

tisk vytisknout

Kontaktujte nás

V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Telefon na makléře: 606 922 838. 

© 2005 - 2020 Reality DOMINO s.r.o., Prostějov, kontakt: redomino@seznam.cz informace o webu | webdesign: Optimal Marketing