Reality DOMINO s.r.o., Poděbradovo nám. 980/11, 796 01 Prostějov


Prodej - rodinný dům - Vrchoslavice - NOVINKA ! !

cena: 4 500 000 Kč

Prodej - rodinný dům - Vrchoslavice - NOVINKA ! !

Lokalita:

mapa.gif, 3 kB

Vrchoslavice

Makléř:

makler-Karel

Karel Doležal
tel.: 606 922 838

 

Cena: 4 500 000 Kč

606 922 838

Fotografie reality

Prodej - rodinný dům - Vrchoslavice - NOVINKA ! !Prodej - rodinný dům - Vrchoslavice - NOVINKA ! !Prodej - rodinný dům - Vrchoslavice - NOVINKA ! !Prodej - rodinný dům - Vrchoslavice - NOVINKA ! !Prodej - rodinný dům - Vrchoslavice - NOVINKA ! !Prodej - rodinný dům - Vrchoslavice - NOVINKA ! !Prodej - rodinný dům - Vrchoslavice - NOVINKA ! !Prodej - rodinný dům - Vrchoslavice - NOVINKA ! !

Popis

Prodej rodinného domu 5+1 se zahradou ve Vrchoslavicích.

Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v obci Vrchoslavice, která se nachází 15 km od Kroměříže, 20 km od Vyškova, 19 km od Prostějova a 50 km od Brna. Nedaleko od obce je nájezd na dálnici ve směru na Brno a Zlín. Dům o dispozici 5+ 1 prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2016 až 2017. Je zde kompletně nová elektroinstalace, rozvody vody, bojler, odpady, rozvody plynu, plynový kotel a komín pro plynové topení. V domě jsou z větší části udělané nové podlahy. V přízemí se nachází předsíň, chodba, nová kuchyň, obývací pokoj, ložnice, zrekonstruovaná koupelna i WC. Rovněž se zde nachází vstup do dvora na který navazuje rozsáhlá zahrada a dále vstup do sklepa. Schody jsou původní. V prvním patře se nachází 3 pokoje a zrekonstruovaná koupelna + WC. Je zde rovněž situován vstup na terasu. Střecha na domě je původní, po opravě. Celý dům je podsklepený. Ve sklepě se nachází nový plynový kotel a bojler na ohřev vody. Na domě je ponechána původní fasáda. K domu náleží větší předzahrádka o výměře 434m2, dvůr o výměře 104m2 a velká zahrada s ovocnými stromy o výměře 1209m2. Vedle domu se nachází garáž. Zastavěná plocha domu je 200 m2. K dispozici je i vlastní studna. V obci se nachází základní občanská vybavenost, jako je obecní úřad, školka, škola do 5. třídy, obchod Hruška, restaurace, hospoda a sokolovna. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stadiu zpracování. V souladu s novelou zákona 406/2000 proto realitní kancelář uvádí nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Detailní popis objektu

Počet NP:   Náklon:  
Počet pokojů celkem:   Přístupnost:  
V 1 NP:   Elektřina:  
V 2 NP:   Voda:  
V podkroví:   Odpad:  
Kuchyně:   Plyn:  
Koupelny:   Vytápění:  
Toalety:   Telefon:  
Sklep:   Kolaudace:  
Střecha:   Stav objektu:  
Střešní krytina:   Rekonstrukce:  
Zastavěná plocha:   Přilehlé objekty:  
Obytná plocha:   Přilehlé pozemky:  
Zdivo:   Garáž:  

tisk vytisknout

Kontaktujte nás

V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Telefon na makléře: 606 922 838. 

© 2005 - 2020 Reality DOMINO s.r.o., Prostějov, kontakt: redomino@seznam.cz informace o webu | webdesign: Optimal Marketing