Reality DOMINO s.r.o., Poděbradovo nám. 980/11, 796 01 Prostějov


Prodej - rodinný dům - Mostkovice - PRODÁNO ! !

cena: kontaktujte nás

Prodej - rodinný dům - Mostkovice - PRODÁNO ! !

Lokalita:

mapa.gif, 3 kB

Mostkovice

Makléř:

makler-Karel

Karel Doležal
tel.: 606 922 838

 

Cena: kontaktujte nás

606 922 838

Fotografie reality

Prodej - rodinný dům - Mostkovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Mostkovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Mostkovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Mostkovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Mostkovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Mostkovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Mostkovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Mostkovice - PRODÁNO ! !

Popis

Prodej rodinného domu s byty 2+1 a 3+1 v Mostkovicích.

Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový, řadový, rodinný dům o zastavěné ploše 160m2, na ul. Prostějovská v Mostkovicích. Dům postavený z pálených cihel je dobře udržovaný. Celý dům je osazen novými plastovými okny, vytápěný plynovým ÚT. Ze vstupní chodby sloužící zároveň jako průjezd na zahradu je dále vstup do 2NP domu a také do bytu v přízemí. V bytě 2+1 v přízemí je nová koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyně a dva pokoje. Ve 2NP. domu jsou situovány tři pokoje, kuchyně, koupelna, samostatné WC a vstup na prostornou půdu, kterou lze využít k vybudování podkrovního bydlení. Dům je napojen na obecní vodovod, el., plyn a hloubkovou kanalizaci. Střecha je sedlová, krytá pálenou taškou. Ve dvoře na obytnou část domu navazuje hospodářská stavba s garáží, dvěma dílnami a suchým WC. Dále za domem leží zahrada o výměře 657m2 na které stojí další garáž. Celková plocha pozemků činí 935m2. Dům má potenciál stát se příjemným místem k bydlení s dostatkem prostoru s výbornou dostupností do Prostějova. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen. V souladu s novelou zákona 406/2000 proto realitní kancelář uvádí nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Detailní popis objektu

Počet NP:   Náklon:  
Počet pokojů celkem:   Přístupnost:  
V 1 NP:   Elektřina:  
V 2 NP:   Voda:  
V podkroví:   Odpad:  
Kuchyně:   Plyn:  
Koupelny:   Vytápění:  
Toalety:   Telefon:  
Sklep:   Kolaudace:  
Střecha:   Stav objektu:  
Střešní krytina:   Rekonstrukce:  
Zastavěná plocha:   Přilehlé objekty:  
Obytná plocha:   Přilehlé pozemky:  
Zdivo:   Garáž:  

tisk vytisknout

Kontaktujte nás

V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Telefon na makléře: 606 922 838. 

© 2005 - 2021 Reality DOMINO s.r.o., Prostějov, kontakt: redomino@seznam.cz informace o webu | webdesign: Optimal Marketing