Reality DOMINO s.r.o., Poděbradovo nám. 980/11, 796 01 Prostějov


Prodej - rodinný dům - Krumsín - PRODÁNO ! !

cena: kontaktujte nás

Prodej - rodinný dům - Krumsín - PRODÁNO ! !

Lokalita:

mapa.gif, 3 kB

Krumsín

Makléř:

makler-Karel

Karel Doležal
tel.: 606 922 838

 

Cena: kontaktujte nás

606 922 838

Fotografie reality

Prodej - rodinný dům - Krumsín - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Krumsín - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Krumsín - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Krumsín - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Krumsín - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Krumsín - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Krumsín - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Krumsín - PRODÁNO ! !

Popis

Prodej rodinného domu 3+kk se zahradou v Krumsíně.

Exkluzivně nabízíme k prodeji řadový, patrový rodinný dům 3+kk v obci Krumsín. Od příjezdové komunikace dům odděluje předzahrádka o výměře 100m2, na které stojí kryté, dřevěné parkovací stání pro osobní vůz. V přízemí domu je situována vstupní chodba, obývací pokoj, samostatné WC, kuchyňka, dvě místnosti před rekonstrukcí a schody do patra, kde jsou další dva pokoje. Za domem se nachází menší dvorek s přístřeškem na dřevo, suchým WC a menší průchozí stodolou, na kterou navazuje pečlivě udržovaná zahrada o výměře 370m2 osázená ovocnými stromy. Dům má novou střechu, v přízemí nová plastová okna a vstupní dveře, podlahy beton a dlažba. Dům je vytápěn krbovými kamny a el. přímotopy, el.220V/380V, kopaná studna na pozemku, přípojka plynu před domem, připojení k obecnímu vodovodu bude hotovo do konce tohoto roku, hloubková kanalizace v roce 2022. Zastavěná plocha domu včetně dvora činí 162m2. Klidné místo, kousek do lesa - ideální na chalupu! Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen. V souladu s novelou zákona 406/2000 proto realitní kancelář uvádí nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Detailní popis objektu

Počet NP:   Náklon:  
Počet pokojů celkem:   Přístupnost:  
V 1 NP:   Elektřina:  
V 2 NP:   Voda:  
V podkroví:   Odpad:  
Kuchyně:   Plyn:  
Koupelny:   Vytápění:  
Toalety:   Telefon:  
Sklep:   Kolaudace:  
Střecha:   Stav objektu:  
Střešní krytina:   Rekonstrukce:  
Zastavěná plocha:   Přilehlé objekty:  
Obytná plocha:   Přilehlé pozemky:  
Zdivo:   Garáž:  

tisk vytisknout

Kontaktujte nás

V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Telefon na makléře: 606 922 838. 

© 2005 - 2021 Reality DOMINO s.r.o., Prostějov, kontakt: redomino@seznam.cz informace o webu | webdesign: Optimal Marketing