Reality DOMINO s.r.o., Poděbradovo nám. 980/11, 796 01 Prostějov


Prodej - rodinný dům - Vrahovice - PRODÁNO ! !

cena: kontaktujte nás

Prodej - rodinný dům - Vrahovice - PRODÁNO ! !

Lokalita:

mapa.gif, 3 kB

Prostějov

Makléř:

makler-Karel

Karel Doležal
tel.: 606 922 838

 

Cena: kontaktujte nás

606 922 838

Fotografie reality

Prodej - rodinný dům - Vrahovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vrahovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vrahovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vrahovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vrahovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vrahovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vrahovice - PRODÁNO ! !Prodej - rodinný dům - Vrahovice - PRODÁNO ! !

Popis

Prodej rodinného domu se zahradou ve Vrahovicích.

Exkluzivně nabízíme k prodeji bývalý mlýn ve Vrahovicích. Jedná se o rozsáhlou nemovitost, která se skládá jednak z hospodářské stavby s dílnami, garáží a stodolou o zastavěné ploše 250m2, dále z budovy samotného mlýna a k ní přiléhajících obytných prostor o zastavěné ploše 329m2. Mezi těmito budovami leží pozemek (uzavřený dvůr) o výměře 420m2 s vjezdem do areálu a kopanou studnou. Ze dvora je přímý vstup na zahradu o výměře 1675m2. Celková výměra všech pozemků tedy činí 2674m2. Obě budovy jsou z cihlového zdiva v původním stavu, staticky v pořádku, vyžadují však celkovou rekonstrukci. V domě je zavedena elektřina 230V/400V a obecní vodovod. Odpad je sveden do septiku. Přípojky kanalizace a plynu jsou před domem. Tato nemovitost je díky své poloze zajímavou volbou pro zájemce, který hledá možnost vybudování bydlení s dostatkem prostoru. Nemovitost je však také možné využít k podnikatelským účelům. Velmi dobrá dostupnost do Prostějova (centrum 7km), do Olomouce (20km) a do Vyškova (28km) po dálnici D46. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen. V souladu s novelou zákona 406/2000 proto realitní kancelář uvádí nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Detailní popis objektu

Počet NP:   Náklon:  
Počet pokojů celkem:   Přístupnost:  
V 1 NP:   Elektřina:  
V 2 NP:   Voda:  
V podkroví:   Odpad:  
Kuchyně:   Plyn:  
Koupelny:   Vytápění:  
Toalety:   Telefon:  
Sklep:   Kolaudace:  
Střecha:   Stav objektu:  
Střešní krytina:   Rekonstrukce:  
Zastavěná plocha:   Přilehlé objekty:  
Obytná plocha:   Přilehlé pozemky:  
Zdivo:   Garáž:  

tisk vytisknout

Kontaktujte nás

V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Telefon na makléře: 606 922 838. 

© 2005 - 2021 Reality DOMINO s.r.o., Prostějov, kontakt: redomino@seznam.cz informace o webu | webdesign: Optimal Marketing